• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Для посла Щерби годинник за $2000 здається дешевим

yR9Is6BD
admin
17:54 , 13 Травень 2016

Не вщухає піднята у пресі тема щодо розкішного життя посла України в Австрії Олександра Щерби. Мало того, що посол, незважаючи на скромну зарплату, має нескромним автомобілем преміум-марки Aston Martin, так ще і вважає дешевими годинник від Сartier за 2 тисячі доларів. Про це пише журналіст порталу “Антикор” Петро Федоров.

“Я не збирався продовжувати тему розкішного життя українського посла в Австрії Олександра Щерби, але публікація його відповіді на мій скромний матеріал змушує мене знову братися за перо».

2508_900

Так, анонімні автори, схоже, помилилися і вказали невірну модель годинника. Але мене бентежить інше. Посол Щерба називає дешевими годинник вартістю 2,000 доларів. Моя зарплата ледве перевищує 200 доларів. У переважної більшості моїх колег і сусідів-одеситів ситуація нітрохи не краще. На годинник, який посол зневажливо називає дешевим, мені не накопичити ніколи в житті.

Таке відчуття, що через довге проживання за кордоном наш посол втратив зв’язок з реальністю. Щоб повернути Олександра Щербу на землю, пропоную йому подумати над відповідями на наступні питання:

Питання 1: Відомо, що Олександр Щерба був радником першого віце-прем’єра Сергія Арбузова. Як йому вдалося уникнути люстрационной перевірки?

Питання 2: чи правда те, що призначення Щерби на посаду посла було пролобійовано «донецькими» для захисту своєї власності в Австрії і зняття з них санкцій ЄС?

Питання 3: У ЗМІ неодноразово говорилося про те, що Олександр Щерба є або був власником дорогого спортивного автомобіля «Астон Мартін». Чи це правда?

І нарешті – не знаю скільки коштували годинник Щерби на момент покупки, але сьогодні на аналогічну модель «Картьє» ціна як мінімум удвічі вище, а в деяких виконаннях корпусу – вище навіть у 10 разів, ось так…

2669_900

Позначки:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>