• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Батько журналіста Цаплієнко попався на хабарі у 2,6 млн гривень

цаплиенко-405x720
admin
05:24 , 17 Травень 2016

На Сумщині СБУ спільно з військовою прокуратурою затримала при отриманні хабара голови Битицкого сільради, який за оренду ділянки 500 га вимагав від підприємця хабар 200 доларів за гектар. Всього «правочин» обійшлася орендарю в 2,6 мільйона гривень.

Хабарником виявився 70-річний Юрій Цаплієнко, батько відомого журналіста Андрія Цаплієнка, який працює на каналі Коломойського 1+1 і на правах військового журналіста розповідає “про атаки путінських орд на Донбасі”.

Юрія Цаплієнко затримали в одному з місцевих відділень банку, куди він прийшов покласти гроші. На думку односельців, голова не збирався їх привласнювати, а планував витратити на потреби села. Не виключено, що в даному випадку, голова став жертвою власної безпечності, вважаючи, що таким чином можна уникнути зайвих формальностей і податків.

У справі одержання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України.

цаплієнка

Позначки:,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>