• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Новий голова “Укрзалізниці” керує нею через Skype

balchun
admin
05:51 , 18 Травень 2016

Новопризначений генеральний директор “Укрзалізниці”, поляк Войцех Бальчун у перший місяць так і не з’явився на робочому місці, і, як він сам заявляє, зможе приїхати на Україну тільки в кінці травня. А для роботи він використовує Skype, щоб спілкуватися з підлеглими та знайомитися з документами та рішеннями, які приймаються в “Укрзалізниці”.

“Я намагаюся бути в щоденному контакті з представниками Міністерства інфраструктури, міністром Володимиром Омеляном, Євгеном Кравцовим (в. о. керівника “Укрзалізниці”), який відповідає за контакти і формальні питання щодо мого призначення. Я отримую багато документів для ознайомлення. В нинішні часи немає бар’єрів для контакту: є skype, різні програми, завдяки яким можна вести переговори”, – повідомив Бальчун під час свого інтерв’ю для видання “Укрінформ”.

Незважаючи на те, що він не з’являється на роботі, новий гендиректор пообіцяв здійснити фундаментальні зміни в системі роботи відомства, а також стандартне “ліквідувати схильність до корупції”.

Позначки:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>