• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Майже 40 відсотків поляків не хочуть бачити мігрантів з України

Дмитрий Фирташ подарил Черкассам 15 современных троллейбусов
admin
12:44 , 27 Травень 2016

Ставлення поляків до прийому можливих мігрантів з України значно погіршилося в цьому році. Проти цього виступило 37% громадян Польщі. Про це повідомляє “Польське радіо”, посилаючись на дослідження аналітичного центру CBOS.

Надання українцям притулку підтримало 57% польського населення. Кількість тих, хто проти прийому мігрантів з України є найвищим з серпня 2015 року.

Також на відповіді впливає і рівень освіти. Чим воно краще, тим частіше поляки підтримували надання притулку українцям. За цю ініціативу виступили 44% поляків з середньою освітою і 73% з вищою освітою.

Експерти пояснили, що негативне ставлення до мігрантів у людей з низьким рівнем освіти пояснюється тим, що вони бачать в них прямих конкурентів. Українці, на їхню думку, погіршать їх ситуацію на ринку праці. Так вважають 42% польських безробітних респондентів. Вони твердо виступили проти прийому українців у Польщі.

Позначки:,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>