• Cьогодні: субота, 21 Липень, 2018

Під час м’ясорубки в донецькому аеропорту та під Дебальцево куратор “Азова” купив елітну квартиру

билецкий-азов
admin
15:10 , 24 Травень 2016

Народний депутат України і куратор полку “Азов” під час м’ясорубки в Донецькому аеропорту купив квартиру в київській новобудові за 150 тисяч доларів. Однак у декларації про доходи за 2014 рік він не вказав достатньою для цієї покупки суми грошей. Про це пише “Страна”.

Покупка квартири відбулася 21 січня 2015 року, коли в Дебальцеве назрівав новий котел для українських військових, а в Донецькому аеропорту гинули останні “кіборги”.

Видання підрахувало, скільки грошей він міг витратити на покупку житла. Будівля, в якому знаходиться квартира Білецького, розташоване за адресою – проспект Лобановського 150-а. На даний момент двокімнатна квартира в 80 квадратних метрів продається за 3 105 000 гривень. У той час, коли Білецький здійснював купівлю житла, 1 квадратний метро коштував 51,7 тисяч гривень. Це означає, що в січні минулого року лідер “Азова” витратив до 4 мільйонів гривень, або $150 тисяч на нове житло.

У прес-службі повідомили, що житло в Києві Білецький придбав за рахунок продажу нерухомості у Харкові. До цієї суми додали гроші, накопичені подружжям.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>