• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Львівську федерацію шахістів звинуватили в розтраті держкоштів

шахматы
admin
15:27 , 26 Травень 2016

Львівську федерацію шахів підозрюють в розтраті державних коштів. Гроші були виділені на проведення Чемпіонату з шахів серед жінок. Фінансування йшло з міського та обласного бюджетів.

Гроші перераховувалися Львівської шахової федерації, яка проводила закупівлі інвентарю і оплачувала послуги. Чиновники повинні були надати 11,5 мільйонів гривень. Виділили 10. А ось півтора мільйона не перерахували.

Для пошуку зниклих грошей була ініційована перевірка шахової федерації. За результатами перевірки було встановлено, що всі ціни за послуги були завищені.

“По кожному документу дивитися, яка сума витрачена і яка на сьогоднішній день середньоринкова ціна наприклад, проїзд на таксі коштує 30 гривень, а вони, наприклад, за поїздку з одного місця в інше заплатили 60 гривень. Ясно, що це в два рази завищена”, – каже Михайло Тесля, заступник начальника відділу УБОЗ у Львівській області.

Розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці вилучили всю документацію. Зараз вони вивчають паперу, щоб визначити реальну суму збитків.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>