• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Українські олігархи можуть скупити російські банки в Україні

гонтарева
admin
17:51 , 06 Червень 2016

Як заявила глава НБУ Валерія Гонтарєва для видання “Українська правда”, єдиною вимогою для покупки російського банку в Україні є наявність грошей і ресурсів на подальше його утримання у потенційного покупця.

“До нас треба прийти, щоб ми власнику при договорі купівлі-продажу підтвердили, що він гідний власник. Ніхто досі ні з чим таким не звертався. Єдина угода, яку ми підтверджували, але ми цей банк все-таки не відносимо до російських (як мінімум, він не російський банк з державним капіталом), тому він у нас не викликає ніяких побоювань – це покупка “Альфабанком”, “Укрсоцбанку”. Ми не проти цієї угоди”, – повідомила Валерія Гонтарєва для видання “Українська правда”.

У той же час вона підкреслила, що не проти того, щоб люди з оточення Петра Порошенка купували російські банки, але для цього їм потрібно підтвердити свої доходи.

“Я абсолютно не проти, якщо, наприклад, пан Ахметов сьогодні прийде і захоче придбати банк. Чим він нам як власник банку не підходить?”, – підкреслила Гонтарєва.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>