• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Запорізька АЕС хотіла відмити гроші через Prozorro

ProZorro1
admin
17:57 , 06 Червень 2016

У ході торгів через ресурс ProZorro Запорізька АЕС хотіла “відпрацювати” державні кошти за рахунок знайомої компанії. Формуючи специфікацію вікон і віконних рам працівники Запорізької АЕС відзначили вже готову цінову пропозиція однієї компанії ТОВ “Сакура-Техно”, вказавши, що це – ідеальний варіант ціни і якості.

Про цьому разі на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. При цьому, розповідає Нефьодов, замовник не вказав можливість пропонувати еквівалент або аналог.

“Може, представники замовника вже купували вікна того виробника, може сусід там працює і гарантує, що продукція найвищої якості. Всі мають улюблені бренди і замовника можна було б зрозуміти, якби він купував вікна для свого будинку. Але тут закупівля йде на державні кошти, і посилання на конкретного виробника йде врозріз з принципом недискримінації”, – коментує випадок “договірняк” Нефедов.

Надалі чиновник зазначає, що в теорії в специфікації товару при закупівлі можна вказувати посилання на конкретного виробника, тільки у випадках, коли саме цей виробник в Україні може виконати такий складний вид робіт.

В тендері перемогла інша компанія ТОВ “Світеп”. Комісія по розгляду закупівель вказує, що віддали перевагу тим, хто запросив менше коштів за роботу. Тому вийде і вікна влаштувати і заощадити: бюджет: 466 667 грн., сума договору: 333 000 грн, економія: 133667 грн або 28.64%

Позначки:,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>