• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Жителів Києва змушують оплачувати комуналку за подвійним тарифом

электричество-долг-жкх-коммун
admin
07:54 , 07 Червень 2016

Глава апарату Київської міської державної адміністрації та ініціатор програми “Безпечна столиця” Володимир Бондаренко висловився проти подвійної оплати за послуги ЖКГ, яку зараз змушені здійснювати жителі столиці. Бондаренко каже, що змушують киян спочатку платити за показами індивідуальних лічильників, а потім – ще й оплачувати загальні показники системи.

“Неприпустимо платити за послуги ЖКГ двічі: спочатку за індивідуальними лічильниками, а потім ще раз за загальною системою.Один житель з Академмістечка, який був на попередньому особистому прийомі, провів дослідження системи оплати за теплову енергію. У їх будинку лічильники встановлені не у всіх. У частини мешканців є індивідуальні лічильники. Ось в такому випадку монополіст, який надає цю послугу, індивідуально з людей збирає кошти за отримані послуги, а потім по загальному лічильнику розкидає на всіх мешканців, у кого не встановлені лічильники і навіть тих, хто проплатив за індивідуальними лічильниками.”, – Бондаренко повідомив на своїй сторінці в facebook і додав, що подібна ситуація стосується не тільки оплати тарифів на опалення, але і оплати тарифів на електроенергію, воду і газ.

“То ж і з електрикою буває, деякими іншими видами житлово-комунальних послуг, зокрема газом і водою.Таким чином, подвійно знімається плата за одну і ту ж послугу, яка частково проплачена окремими мешканцями. Це неприпустимі речі, тому що потрібна система обліку або за індивідуальною, або по розрахунковій системі, а то така міксована система призводить до подвійної оплати громадян”, – підкреслив Бондаренко.

Позначки:, ,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>