• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Символом “Євробачення-2017” повинні стати роботи Примаченко – експерт

10590416
admin
20:09 , 07 Червень 2016

Художня спадщина видатної української художниці Марії Приймаченко має стати символом конкурсу “Євробачення-2017”, який пройде в Україні. Про це повідомила генеральний директор Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” Наталія Заболотна.

“Якщо говорити про створення логотипу для “Євробачення-2017”, який би відображав “національний колорит з європейським шиком”, то доречно було б звернутися до творчості відомої української художниці Марії Приймаченко” – заявила Заболотна.

На її думку, роботи художниці відомі у всьому світі. Тому, якщо зробити дизайнерську обробку картин, то вони б могли стати брендбуком як для зовнішньої реклами, так і для сувенірної продукції.

image

 

За словами Наталії Заболотної, творчість Марії Примаченко – поза часом.

Наталія Заболотна нагадала, що виставка робіт Марії Примаченко нещодавно пройшла в “Мистецькому арсеналі”. За місяць її відвідало 97 тисячі людей, що говорить про дуже серйозний інтерес до робіт художниці.

“Це наш Пікассо, наш Піросмані, наш Матіс, наш Поль Гоген. Марія Примаченко під час “Євробачення” – я думаю, це було б яскраво. Лише художники здатні створити цей ребрендинг країни, переосмислення її значення, щоб наша країна, прекрасна країна, талановита, наповнена людьми, які зробили величезний внесок у розвиток світового мистецтва, вони повинні асоціюватися з Україною, а не з прапорами інших країн”, – сказала Наталія Заболотна.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>