• Сегодня: Вторник, 11 Декабрь, 2018

Пропаганда від ТОП персон.

19
admin
11:46 , 13 Июнь 2016

По результатах вихідних будемо публікувати цікаві матеріали з #соцмереж/

В Україні пройшов парад, ой “Прайд”. Можна поздоровити організаторів, також можемо провести маленьку узагальнюючу роботу з калькулятором. Буду рахувати тільки факти нічого іншого.

За період що передував вказаній акції, активний з точки зору медіа-планування … місяць, “охват аудиторії” інформаційному полі 100%. Говорили всі телеканали, радіо-станції, написали всі газети Інтернет видання, всі ТОП блогери (лідери думок), було знято безліч сюжетів та цілі шоу.
Знаючи як працює інформаційне поле на людину (гомо:), треба констатувати:

  • не має значення як буде подана інформація зі знаком + чи зі знаком -,
  • має значення абсолютна температура…. а знак можна при потребі змінити.

Беручи до увагу кількісну складову людей з нетрадиційної орієнтації, а це аж… відсоток, та констатуючи їх стійку складову незалежну від: держав, вірувань, чи часу…, та добре розуміючі, що якщо гомосексуалізм не побороли ні в Саудівській Аравії, Ірані, П. Кореї тепер, чи в середньовічній Європі раніше, за що вбивали фізично, можна з впевненістю говорити: боротись з ним це типова боротьба з ВІТРЯНИМИ МЛИНАМИ, … це боротьба для відволікання, зарази самої боротьби. Така природа людини, це частина популяційного механізму відбору що прийшов до роду ГОМО від попередніх часів з глибин мільярда років еволюції. Ці відхилення від норми дозволяє говорити не про ненормальність а про правило.

Так от медійна температурна “Прайду” була максимальна за рік!!!!, для підтримання такої температури потрібно або гроші або вплив на ЗМІ, чи уміння. Догадуюсь, що були всі три компоненти включені. Журналісти і топ блогери… АУ!, ви несвідомо це робите.

На якому фоні це відбувається? На фоні того що за цей “вікенд” загинуло десяток людей, найкращих людей!, тих іменами яких ми маємо називати вулиці, та за пам’ять яких маємо виходити в знак солідарності. Вони беруться за майбутнє, за свободу і гідність, вони в кінці кінців загинули за цей “Прайд” в тому числі!!! Так от ці смерті ці трагедії це навіть не сота части з інформаційного фону держави!
Розумію непрофесіоналізм лялькових державних міністрів, кумів гаранта-клептократа, демагогів з хватальними рефлексами, та без розуміння будь чого…
Але ж, у нас є Лідери Думок. Саме лідери думок журналісти, що точно розуміють як працювати з інформацією. От наприклад Сергій Лещенко, Мустафа та інші.
Така реакція наших блогерів це, або це спеціально, або випадково тобто робиться чи не робиться в принципі з причин корисних чи бескорисних.
Тобто наші лідери, наших думах, наш вчора, “президент з малекої букви-гей” вчора були чи гомосексуалісти у вузькому розумінні чи “педараси” в широкому. Схиляюсь то толерантної відповіді та не зараховую вказаних персон до Гомосексуалістів.

Дякую Ваш я, Поколупани. Родіон.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>