• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Гонтарєва придумала новий спосіб ліквідації банків

гонтарева
admin
20:23 , 13 Червень 2016

Глава НБУ Валерія Гонтарєва зазначила, що серед банків, які національний регулятор визнав неплатоспроможними, є багато таких, які подають до суду з метою скасувати таке рішення НБУ. І є багато виграних справ, однак Нацбанк має власну стратегію, як такі ризиковані банки прибрати з ринку фінансових послуг.

За її словами, навіть якщо НБУ повертає банку ліцензію на підставі рішення суду, вже на наступний день він може вивести такий ненадійний банк з Фонду гарантування вкладів фізосіб.

“Суд може наказати віддати ліцензію поганому або порожньому банку, ми віддаємо йому ліцензію, і в цей же день на підставі того, що він неплатоспроможний, можемо прийняти наступне рішення про його виведення з Фонду. Що ми і зробили з банком “Союз”. Якщо він неплатоспроможний, він не може зайти в систему, ми не можемо його підключити до наших рахунках.”, – Гонтарєва повідомила під час інтерв’ю виданню “Українська правда”.

Глава Нацбанку також зазначила, що більшість банків повторно не звертається до суду саме тому, що розуміють марність процесу. “Вони просто розуміють, що якщо другий раз таке зроблять, ми все одно відправимо банк до Фонду”, – зазначила Гонтарєва.

Позначки:,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>