• Cьогодні: понеділок, 22 Жовтень, 2018

У Раді вимагають звіту голови НАБУ Артема Ситника

рада
admin
09:30 , 15 Червень 2016

Голова НАБУ Артем Ситник повинен відзвітувати перед Верховною Радою про результати боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає Еспресо.ТВ.

За його словами, в бюджеті цього року на діяльність НАБУ виділено півмільярда гривень, однак за півроку роботи немає відчутних результатів.

“Ситник весь час робить гучні заяви, але ніяких досягнень немає. Де справи проти оточення Януковича, яке спокійно почуває себе в парламенті? Де справи по офшорах вищих чиновників? Де справи проти сімейства Гонтаревых за виведення коштів з збанкрутілого банку?”, – заявив Ляшко.

Депутат підкреслює, що жодної гучної справи і з переконливими доказами українці так і не побачили. При цьому, на думку Ляшка, Ситник не відпрацьовує свою величезну зарплату, розміром 122 тисяч гривень в місяць.

“Але насправді вони з Луценком діють абсолютно синхронно і захищають одних і тих же персонажів. Для чого тоді було створювати з такими труднощами і витратами НАБУ?”, – заявив нардеп.

У зв’язку з цим, народні депутати вимагають від голови НАБУ прийти у Верховну Раду, щоб розповісти про реальні результати роботи цього органу.

Позначки:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>