• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018
парасюк
admin
09:45 , 15 Червень 2016

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради депутати з “Опозиційного блоку” побили нардепа Володимира Парасюка, який напав на виступаючого Дмитра Колеснікова. Відео бійки розміщено на каналі 112.ua.

Інцидент стався після того, як Парасюк намагався перервати виступ колеги Дмитра Колєснікова, який критикував мера Львова Андрія Садового і партію Самопоміч за позицію з критичною ситуацією на сміттєвому полігоні під Львовом. При цьому Колесников від імені Оппоблок виступив за зміщення Садового з посади голови Львова.

При підході до Колеснікову Парасюк почав виривати в нього підручні засоби і штовхатися. Його відтіснили від місця інші нардепи. Після відходу в зал засідання Парасюка оточили кілька депутатів від опозиції і почали його бити. Той прикривався руками, при цьому бійку розбороняв нардеп Юрій Береза. Після сутички він відвів Парасюка в бік.

парасюк1832126

Позначки:, ,

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>