• Cьогодні: понеділок, 22 Жовтень, 2018

Детективів НАБУ буде навчати американка, яка відправила за грати Лазоренко

марта берш
admin
09:54 , 15 Червень 2016

Американський прокурор Марта Берш, яка свого часу займалася розслідуванням справи колишнього українського прем’єра Павла Лазаренка, буде навчати детективів Антикорупційного бюро (НАБУ). Про це повідомляється на сайті Transparency international.

“Після плідної і корисної візиту в Україну голови правління Transparency International Хосе Угаса ТІ Україна та Центр протидії корупції спільно з посольством США вирішили запросити пані Берш як американського експерта, який був би залучений в український контекст і знайомий з особливостями української корупції”, – йдеться в повідомленні.

Марта Берш розслідувала кримінальну справу проти Лазаренка протягом шести років, домігшись визнання його винним за всіма пунктами звинувачення.

“Цій жінці вдалося те, що не під силу багатьом чоловікам – вона змогла вперше в історії США довести до засудження іноземного чиновника за відмивання грошей, які були здобуті в результаті зарубіжної корупції”, – зазначають у Transparency.

Позначки:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>