• Cьогодні: вівторок, 20 Листопад, 2018

Через підрив ЛЕП у Херсонщині введений режим економії електрики

взрыв лэп
admin
08:28 , 01 Січень 2015

Влада Херсонської області доручила “Херсонобленерго” забезпечити режим економії електроенергії на території області “з метою зниження навантаження на електромережі”. Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

“Обленерго має бути готове до можливих перевантажень системи та відключень від електропостачання населених пунктів області у разі погіршення гідрометеорологічної ситуації”, – йдеться в повідомленні.

На засіданні обласної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зазначалося, що Чаплинська і Каланчацька райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування повинні передбачити забезпечення життєдіяльності, в першу чергу, установ охорони здоров’я аварійними джерелами живлення і 3-добовим запасом паливно-мастильних матеріалів на випадок аварійних відключень.

Дані заходи доводиться приймати у зв’язку з підривом імовірно радикалами Меджлісу і учасниками “блокади Криму” ЛЕП “Каховська – Титан”, яка живила не тільки Крим, а й Каланчацький та Чаплинський райони Херсонської області.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>