Обрати сторінку
Будівництво

Створення спортивно-розважального комплексу на ділянці вільній від забудови і розташованій поблизу траси. В рамках реалізації проєкту планується будівництво ігрового гольф поля та проєктування з урахуванням різноманітного місцевого ландшафту, включно з використанням та створенням штучних озер, лісів, пагорбів та створення іншого ландшафтного дизайну. Урізноманітнення розважальної індустрії та популяризація гольфу як виду спорту, залучить нових туристів до Одеської області. Такий комплекс дасть змогу проведення професійних змагань, спортивно-оздоровчих та культурно-розважальних заходів.

В рамках проєкту передбачено:

1. Гольф поле на ділянці понад 50 га.
2. Готель на 150 номерів.
3. Гольф академія для дітей та дорослих.
4. Тенісні корти.
5. Веломаршрути.
6. Котеджи.
7. Приміщення для проведення концертів та конференції.
8. Ресторанний комплекс.
9. Два басейни.

Економічні показники проєкту

34

млн євро
Обсяг інвестицій

1,2

PI

3

рік
Період реалізації

7%

IRR

€6,7

млн євро
NPV

7

років
DPP

Переваги проєкту

Реалізація проєкту дасть поштовх розвитку спортивно-туристичного напрямку та створенню унікальних можливостей щодо надання сучасного, європейського сервісу відвідувачам. Створення таких умов надасть регіону широкі можливості для операторів та представників туристичного бізнесу щодо розширення видів сервісу та надання відповідних послуг для збільшення як економічної ефективності, так і привабливості регіону в цілому. Результатом реалізації проєкту стане великий потік забезпечених туристів з України та найближчого зарубіжжя. Створить умови для розвитку культури гри у гольф. Надасть можливості для проведення масштабних регіональних та світових турнірів у перлині України.

Соціально-економічний ефект проєкту

Створення понад 200 нових робочих місць, залучення інвестицій, у тому числі прямих іноземних, створення нових та вдосконалення існуючих сервісів, можливості для бізнесу, популяризація та розвиток туристичних маршрутів. Розвиток спорту в Одеській області та Україні в цілому.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції, співфінансування, ДПП

Ініціатор проєкту

 • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
 • Татарбунарська територіальна громада

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції

  Applying For Будівництво готельно-розважального комплексу з гольф полем.
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]