Обрати сторінку
Будівництво

Проєкт передбачає будівництво об’єктів дорожнього сервісу (Кав’ярня, міні-маркет, станції для зарядження електромобілів, мийка) на земельній ділянці право користування якою набувається на конкурентних засадах (земельні торги у формі аукціону). Є можливість підведення усіх мереж.
Пропоновані ділянки знаходяться вздовж міжнародних трас М14, М15, М16 та європейського маршруту Е95 в межах Одеської області. Міжнародні траси М15, М16 простягаються до кордонів із Молдовою та Румунією відповідно, М14 сполучає Одеський регіон зі східною частиною країни, Е95 ключова автомобільна дорога, яка простягається до кордону з республікою Білорусь через м.Київ. Цими автошляхами рухається велика кількість транспорту, в тому числі електромобілі, а в найближчі роки, кількість останніх значно збільшиться, враховуючи, що країни Європи мають намір відмовитись від автівок з ДВЗ. Враховуючи зазначене, інвестиційна привабливість проєкту безперечна.

Площа: Інформація буде надана за запитом
Форма власності: Інформація буде надана за запитом
Цільове призначення: Інформація буде надана за запитом
Кадастровий номер: Інформація буде надана за запитом
Водовідведення: Інформація буде надана за запитом
Електропостачання: Інформація буде надана за запитом
Газопостачання: Інформація буде надана за запитом
Логістична інфраструктура: Інформація буде надана за запитом

Економічні показники проєкту

0,9

млн євро
Обсяг інвестицій

1,67

PI

0,6

року
Період реалізації

17%

IRR

0,6

млн євро
NPV

4,3

роки
DPP

Переваги проєкту

Реалізація проєкту передбачає створення пункту ресторанно-готельного комплексу із інфраструктурою зарядних станцій для автомобілів, який стане ексклюзивним магнітом, де проводитимуть час жителі та гості країни, поки їх транспортні засоби знаходяться на підзарядці. Сьогодні налічується близько 50 тис електромобілів та гібридних авто в Одеській та Київській областях. Завдяки реалізації проєкту вони зможуть безперешкодно, переміщуватися між двома основними мегаполісами України. Окупність таких станцій складає близько року, водночас ринок електрокарів стрімко зростає.

Соціально-економічний ефект проекту

Одеський регіон стане першим регіоном в країні, який створив умови для вільного пересування на електромобілях на своїй території. Запуск та розвиток сучасної інфраструктури зарядних станцій для електромобілів на трасах сприятиме ще більшій кількості українців зробити вибір на користь екологічного виду транспорту, що у свою чергу поліпшуватиме екологічну ситуацію в країні та світі у цілому.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції, ДПП, співфінансування, допомога міжнародних фондів

Ініціатор проекту

 • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області”

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції, кредитні кошти. Краудфандинг

  Applying For Будівництво об’єктів дорожнього сервісу зі станцією для зарядження електромобілів
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]