Обрати сторінку
Будівництво

Проєкт передбачає будівництво першого заміського СПА курорту бізнес-класу, який буде спеціалізуватися на наданні СПА послуг, послуг по розміщенню, а також харчуванню та розрахований на залучення клієнтів з середнім та вище середнього рівнем прибутку. Курорт буде відрізнятися від інших унікальними СПА процедурами з використанням цілющих продуктів Одеських лиманів.

Економічні показники проєкту

1,4

млн євро
Обсяг інвестицій

1,34

PI

1,5

років
Період реалізації

34%

IRR

€0,5

млн євро
NPV

4,4

роки
DPP

Переваги проєкту

Курортний ринок Одеського регіону є середнє розвиненим, але має великий потенціал для розвитку. В місті Одесі та області всього 8 курортів (готелей), які позиціонують себе як СПА, але вони не зовсім відповідають актуальним запитам сучасності (умови проживання, спектр надаваних послуг, існуюча інфраструктура, попит тощо). Відмінною рисою даного проєкту є використання унікальних методик в СПА процедурах та використання природних цілющих продуктів одеських лиманів. Реалізація проєкту створить унікальні можливості щодо надання сучасного, європейського сервісу відвідувачам, чого катастрофічно не вистачає в регіоні.

Соціально-економічний ефект проєкту

Створення понад 50 нових робочих місць, залучення інвестицій, у тому числі прямих іноземних, створення нових сервісів, можливості для бізнесу, створення позитивного туристичного іміджу як регіону, так і України в цілому.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції

Ініціатор проєкту

 • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
 • Красносільська територіальна громада

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції

  Applying For Будівництво термального СПА курорту бізнес-класу
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]