Обрати сторінку
Господарство

Організація вирощування гарбуза. Будівництво заводу, оснащеного високопродуктивним обладнанням та технологічними лініями з виробництва та використанням продуктів багатофункціонального значення з плодів гарбуза.

Економічні показники проєкту

8

млн євро
Обсяг інвестицій

1,2

PI

1,5

років
Період реалізації

18%

IRR

€1,57

млн євро
NPV

5

років
DPP

Переваги проєкту

Функціональні можливості проєктованого підприємства: виробництво соків та напоїв, виробництво пюре (концентрованої пасти), виробництво гарбузової олії, виробництво пектину, виробництво лікарських препаратів, виробництво комбікормів, дитяче харчування, лікувально-профілактичне харчування. Конкурентною переваою проєкту є безпосередня близькість до сировинної основи, сприятливі кліматичні умови, які дозволяють одержувати високі врожаї вихідної сировини. Запуск даного підприємства буде чи не єдиним, що виробляє продукти функціонального значення.

Соціально-економічний ефект проєкту

Потреба потенційних споживачів, яку задовольнить реалізація даного проєкту – це потреба у високоякісних продуктах, створених шляхом переробки гарбуза з використанням нових безвідходних технологій виробництва. Створення нових робочих місць на місцевому рівні, позиціонування Одеської області, як лідера в розвитку, сприяння удосконалення сільськогосподарського напрямку, який виробляє якісний продукт із багатофункціональним значенням для ринку України та Європи.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції, співфінансування, ДПП

Ініціатор проєкту

 • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
 • Тарутинська територіальна громада

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції, кредитні кошти

  Applying For Будівництво заводу з переробки гарбуза
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]