Обрати сторінку
Господарство

Будівництво комплексу по зернообробці та зберіганню в Іванівській територіальної громаді. Реалізація проєкту дозволить за допомогою інноваційних технологій та автоматизованому підходу робити сушку зернових, обробку, та переробляти зерно на муку та висівки загальною потужністю 120 тис. тонн. Також планується будівництво терміналу для зберігання зернових. Потужність одномоментного зберігання – 70 тис. тонн.
Наявність постачальників сировини з високою якістю та достатнього для безперебійного виробництва об’єму, а також наявна в безпосередній близькості портова інфраструктура дозволить після реалізації проєкту задовольнити попит на продукцію високої якості на міжнародному ринку.
В майбутньому планується реалізувати проєкт по розширенню підприємства будівництвом виробництва продукції з муки власного виробництва – макаронних виробів.

Площа: 7.1835 га
Форма власності: Державна власність
Цільове призначення: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості експлуатації та обслуговування фактично побудованого елеватору та допоміжних будівель елеватору та допоміжних будівель і споруд
Кадастровий номер: 5121855100:02:001:0008
Водовідведення: Наявне водопостачання на території
Електропостачання: Наявне електрозабезпечення 220-360 Вт
Газопостачання: Газопровід на території відсутній, відстань до можливої точки підключення 1 км.
Логістична інфраструктура: Відстань до автодороги М-05 Одеса-Київ – 15 км Вздовж ділянки проходить залізнична колія та станція Ротове.

Економічні показники проєкту

30

млн євро
Обсяг інвестицій

1,4

PI

5

років
Період реалізації

18%

IRR

€23

млн євро
NPV

7

років
DPP

Переваги проєкту

Реалізація проєкту дозволить вийти на високу, ефективну потужність та наростити обсяги поставок продукції в країни, що передбачають реалізацію стратегії продуктової безпеки. Сприяння регіональних та державних органів влади дозволить реалізувати проєкт в короткий термін.

Соціально-економічний ефект проєкту

Створення понад 150 нових робочих місць, залучення інвестицій, у тому числі прямих міжнародних, створення нових сервісів, можливості для бізнесу, створення позитивного міжнародного іміджу України.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції, ДПП, міноритарна або мажоритарна участь в реалізації проєкту, співфінансування

Ініціатор проекту

  • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
  • Іванівська ТГ

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції, кредитні кошти

  Applying For Будівництво зернопереробного та логістичного комплексу
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]