Основним напрямом у розвитку будівельного виробництва є його індустріалізація, за допомогою якої можна досягти значного скорочення термінів та здешевлення будівництва. Збірний залізобетон є одним із найефективніших матеріалів, що сприяють індустріалізації будівельного виробництва. Величезні масштаби та високі темпи будівництва стали можливими завдяки масовому застосуванню збірних залізобетонних виробів та конструкцій. Створення великого підприємства з передовою технологією, механізацією та автоматизацією виробництва надає змогу підприємству випускати однотипну продукцію у форматі конвеїрної лінії, зниженню маси виробів за рахунок застосування легких бетонів, використанню бетонів високої міцності, тонкостінних конструкцій, об’ємно-блочних елементів до повної заводської готовності. При будівництві підприємства планується використовувати конвеєрний метод, удосконалений потоково-агрегатний метод формування залізобетонних виробів. При конвеєрному способі технологічний процес розчленовується на елементарні процеси, що виконуються одночасно на окремих робочих постах.
Місце розташування проєкту:
Одеська область, Роздільнянська ТГ
В рамках проєкту передбачено:
Принципом генплану є розподіл його території на зони – передзаводську, виробничу, підсобну, складську. Передзаводську зону мають у своєму розпорядженні з боку основних магістралей. У ній розміщується адміністративно-побутовий корпус, автостоянки. У виробничій зоні розміщують головний корпус, бетонозмішувальне відділення, блок допоміжних цехів. У підсобній зоні розміщують котельню, насосні станції, трансформаторні підстанції, компресорні споруди водопостачання та каналізації. У складській зоні розміщують склади готової продукції, арматури, цементу, інертних і т.д.

Економічні показники проєкту
€2
млн євро
Обсяг інвестицій
2,68
PI
1
рік
Період реалізації
42%
IRR
€3,3
млн євро
NPV
2,3
роки
DPP
Переваги проєкту
Постійне зростання житлового багатоповерхового будівництва. Зростаючі потреби в залізобетонних конструкціях та в панелях внутрішніх стін. Близькість до основних магістралей та до основного ринку збуту – м.Одеси. Використання місцевих сировинних матеріалів.
Соціально-економічний ефект проєкту
Створення понад 100 нових робочих місць, розвиток галузі будівництва, поставка якісної продукції. Зменшення витрат на логістику та собівартість продукції.
Механізм співробітництва
Капітальні інвестиції, співфінансування, ДПП
Ініціатор проєкту
- Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
- Роздільнянська територіальна громада
Джерела фінансування
100%
Іноземні та національні інвестиції