Обрати сторінку
Промисловість

Будівництво заводу з виробництва паркувальних систем, а саме багаторівневих парковок і механізованих паркінгів. Гідравлічні автомобільні підйомники для машин це – легкість, сучасність та зручність. Автоматичний багаторівневий гідравлічний автомобільний паркінг, стоянка, парковка для машин встановлюється в житлових комплексах, торгово-розважальних комплексах, спортивних центрах. Будівництво таких споруд має масу переваг. 

Площа: 7.9004
Форма власності: Державна власність
Цільове призначення: По виробництву будівельних матеріалів (за винятком будівельних майданчиків) Під розміщення будівель і споруд цегельного заводу
Кадастровий номер: 5121084200:01:002:0273
Водовідведення: Інформація буде надана за запитом
Електропостачання: Інформація буде надана за запитом
Газопостачання: Інформація буде надана за запитом
Логістична інфраструктура: Інформація буде надана за запитом

Економічні показники проєкту

1

млн євро
Обсяг інвестицій

1,8

PI

1

рік
Період реалізації

22%

IRR

0,8

млн євро
NPV

3,2

роки
DPP

Переваги проєкту

Ефективне рішення для організації двох’ярусної парковки і збільшення паркувальних місць. Підйомник для авто відрізняється простою конструкцією, що полегшує і прискорює монтаж. Вартість у 2-3 рази менша (5- 8 тис євро) ніж вартість паркувального місця. Географічне розташування поблизу ринку збуту м. Одеси. Розширення пропонованих послуг за рахунок обслуговування систем та виробництва супутніх елементів (в’їзні / виїзні стійки, шлагбауми, паркомати, термінали оператора і оплати послуги, світлофори, світлодіодне інформаційне табло, програмне забезпечення, пристрій для диспетчеризації паркоматів і парковок). Можлива робота безпосередньо з забудовниками (оптова торгівля), величезний ринок збуту та величезний попит.

Соціально-економічний ефект проєкту

Створення 30 нових робочих місць.Оптимальне рішення для розширення паркувальних місць у мегаполісах. Разгрузка основних доріг і магістралей, використання інфраструктури за призначенням.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції, співфінансування, допомога західних фондів

Ініціатор проєкту

 • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
 • Нерубайська ТГ

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції, міжнародна технічна допомога

  Applying For Виробництво та монтаж паркувальних систем
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]