Обрати сторінку
Будівництво

Монопрофільний завод з виробництва бутильованої тари, який дозволяє видувати ємності з ПЕТ преформи об’ємом 19 літрів. У зв’язку зі збільшенням ринку виробництва та доставки очищеної питної води зріс попит на полімерну тару. Українське виробництво тари займає лише 22% ринку та представлено лише кількома великими виробництвами. Один бутиль може використовуватись всього 35 разів.

Площа: Інформація буде надана за запитом
Форма власності: Інформація буде надана за запитом
Цільове призначення: Інформація буде надана за запитом
Кадастровий номер: Інформація буде надана за запитом
Водовідведення: Інформація буде надана за запитом
Електропостачання: Інформація буде надана за запитом
Газопостачання: Інформація буде надана за запитом
Логістична інфраструктура: Інформація буде надана за запитом

Економічні показники проєкту

1,1

млн євро
Обсяг інвестицій

4,47

PI

1

рік
Період реалізації

86%

IRR

€3,8

млн євро
NPV

1,7

року
DPP

Переваги проєкту

Ринок виготовлення бутильованої тари 18,9 л є досить привабливим для інвестицій і становить 2,5 млн бутлів на рік в Україні. Імпорт тари з країн Європи та Китаю становить 27%, а дефіцит який спостерігається на ринку складає 51%. Утворення підприємства на території Одеського регіону надасть поштовх для збільшення експорту у Туреччину, Румунію, Молдову і Болгарію. Ринки з осбягом потреби 1-2 млн бутлів на рік. Перевага обладнання полягає в тому, що його також можна використовувати для виробництва додаткової групи товарів. У розрізі ніші бутильованої води, це тара від 0,5 до 25 л, пластикові кришки, помпи, кулера та ін. Витратні матеріали, необхідні всім міні-виробництвам.

Соціально-економічний ефект проєкту

Створення 30 нових робочих місць, розвиток ринку споживання бутильованої води. Екологічність в частині використання вторинного пластика для виготовлення бутлів.
Імпортозаміщення, подолання дефіциту тари 18,9 л, який на данний час становить 1,17 млн бутлів на рік. Стабілізація зростання цін на тару та на бутильовану воду в цілому.

Механізм співробітництва

Капітальні інвестиції, співфінансування

Ініціатор проекту

 • Установа “Агенція регіонального розвитку Одеської області” – здійснює документальний, юридичний та технічний супровід діяльності
 • Великодальницька територіальна громада

  Джерела фінансування

  100%

  Іноземні та національні інвестиції, кредитні кошти

  Applying For Запуск виробничої лінії з виробництва ПЕТ тари
  [contact-form-7 404 "Не знайдено"]