Обрати сторінку

Цієї суботи, 21 серпня, з нагоди 30-річчя Незалежності України, а також до 205-річчя міста Арциз і до 200-річчя міста Болград відбудеться Перший Бессарабський інвестиційний форум (Bessarabia Investment Forum, BIF) в Арцизі.

Участь у заході візьмуть Роман Григоришин, Директор департаменту інветсиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської ОДА та голова Наглядової ради АРР та Андрій Шестаков, директор Агенція регіонального розвитку Одеської області (АРР).

Роман виступатиме у дискусійній панелі «Взаємодія бізнесу та влади на регіональному та муніципальному рівні: вибудова ефективного діалогу». Розкаже детально про перезавантаження інвестиційної політики України та концепцію проєкту ProUkraine, що впроваджується в Одеському регіоні за підтримки та сприяння Офісу Президента України.

 Формат форуму — живі дискусії, де можна обговорити підприємницький та інвестиційний клімат регіону, показати презентації вже існуючого бізнесу і представити проєкти громад краю, що направлені на залучення інвестицій.